Firma Dworek Nieruchomości powstała w sierpniu 2000 roku i od początku swojej działalności koncentruje się na obsłudze rynku nieruchomości.

Działamy na terenie województwa pomorskiego w obrębie metropolii trójmiejskiej czyli Gdańska, Gdyni, Sopotu i gmin sąsiednich.

 

Naszym klientom oferujemy usługi:

 

  1. rzeczoznawcy majątkowego polegające wycenie nieruchomości do różnych celów, analizie prawnej stanu nieruchomości, badaniu due diligence nieruchomości oraz innych ekspertyzach na indywidualne zlecenie;
  2. doradcy kredytowego polegające na analizie zdolności kredytowej klienta, doborze ofert z aktualnie dostępnych na rynku, doradztwie i prowadzeniu organizacyjnym i formalnym w kierunku uzyskania finansowania bankowego;
  3. odbioru technicznego lokali mieszkalnych, domów i lokali użytkowych polegającej na analizie zgodności stanu faktycznego z zamówieniem oraz ich zgodnością z prawem budowlanym i normami budowlanymi;

Właściciel firmy posiada także uprawnienia do wyceny nieruchomości na potrzeby zabezpieczania wierzytelności, co znajduje swoje potwierdzenie we wpisie na listę rzeczoznawców majątkowych Związku Banków Polskich z siedzibą w Warszawie. Wycena taka stanowi jeden z elementów wymaganych przy uzyskiwaniu kredytów, których spłata zabezpieczona jest wpisem wierzytelności do działu IV Hipoteki Księgi Wieczystej nieruchomości.

Wycena nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności bankowych.w

Transakcje nieruchomościowe są wielowątkowe, stąd wymagają udziału różnych specjalistów obsługujących rynek nieruchomościami. Podaż czyli sprzedający lub wynajmujący potrzebują wiedzy o aktualnej wartości konkretnie ich nieruchomości - nie średniej, bo jak wiadomo statystcznie średnio człowiek z psem na spacerze mają po trzy nogi - nierealny wynik.

Popyt, czyli kupujący, potrzebuje często finansowania zewnętrznego, czyli kredytu hipotecznego, gdzie także zawsze potrzebna jest wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego oraz różne ubezpieczenia np. nieruchomości, na życie, od niskiego wkładu własnego etc. Kupujący też chętnie korzystają z pomocy w odbiorze technicznym nieruchomości, szczególnie od dewelopera.

Logo Dworek Nieruchomości - Strona główna.

adres: PL 80-299 Gdańsk, ul. Koziorożca 3a

Dworek Nieruchomości

Copyright © by Dworek Nieruchomości 2000-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

Infolinia:

   +48 58 74 22 222