Dworek Nieruchomości - geneza

 

Firma Dworek Nieruchomości powstała 01.08.2000 roku w Gdańsku. Od początku swojej działalności koncentruje się na obsłudze rynku nieruchomości. Pierwotnie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa kredytowego, obsługi przedsprzedażowej, sprzedażowej i posprzedażowej firm deweloperskich. Następnie rozszerzoną o wycenę nieruchomości jako rzeczoznawca ds. wyceny nieruchomości, w tym do celów zabezpieczenia wierzytelności bankowych - na podstawie egzaminu i certyfikatu Związku Banków Polskich.

Posiadamy doświadczenie na wtórnym oraz pierwotnym rynku obrotu nieruchomościami mieszkalnymi i niemieszkalnymi. Znamy mechanizmy rynkowe wpływające na decyzje nabywców, stąd szerzej postrzegamy grę podaż - popyt na rynku nieruchomości.

Właściciel firmy posiada uprawnienia państwowe nadane w wyniku zdobycia wymaganej wiedzy i praktyki potwierdzonej trzy etapowymi egzaminami państwowymi, przez ministrów właściwych do spraw nieruchomości i budownictwa - obecnie Ministerstwo Rozwoju i Technologii - Departament Gospodarki Nieruchomościami.

  1. rzeczoznawca majątkowy upr. 8254
    1. certyfikat Związku Banków Polskich nr 1687
  2. pośrednik w obrocie nieruchomościami upr. 6182

 

Dworek Nieruchomości to siła wiedzy i doświadczenia na rynku nieruchomości budowanego od 2000 roku, potwierdzonych formalnie państwowymi uprawnieniami zawodowymi oraz stabilnym funkcjonowaniem na rynku od prawie ćwierć wieku.

 

Ubezpieczenie OC firmy Dworek Nieruchomości

 

Firma posiada ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą w zakresie wyceny nieruchomości - polisa nr  SRM0015226 w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń S.A.

Logo Dworek Nieruchomości - Strona główna.

adres: PL 80-299 Gdańsk, ul. Koziorożca 3a

Dworek Nieruchomości

Copyright © by Dworek Nieruchomości 2000-2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

Infolinia:

   +48 58 74 22 222