Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://dworeknieruchomosci.pl. Jej właścicielem jest Dworek Nieruchomości.

Ciasteczka

Na witrynie dworeknieruchomosci.pl nie można się logować, ani zostawiać komentarzy, wgrywać grafik, dokonywać bezpośrednich zakupów. Mechanizm ciasteczek jest wykorzystywany w niewielkim zakresie, głównie do dostosowania treści do wielkości monitora użytkownika. W przypadku

Nadto jak prawie wszystkie witryny, także witryna dworekniruchomosci.pl jest sprzężona z systemem statystyk Google Analitics, Google Search Console, połączonego z systemem reklamy internetowej Google Ads. Aplikacje te analizują i zapisują szczegółowo technologie używane do przeglądania danej witryny przez użytkownika, region z którego się łączy, jego zachowania w sieci, w tym na witrynie dworeknieruchomosci.pl, wykonane oczekiwane czynności itp., a następnie wykorzystują je do automatycznego personalizowania treści np. zawartości stron, wyników wyszukiwania, czy reklam. W tym celu używają m.in. technologii ciasteczek.

W przypadku skorzystania z formularza kontaktowego, zapisywany jest adres IP, z którego wiadomość została wysłana oraz treści wprowadzone w formularzu.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły, przyciski mediów społecznościowych itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Adres IP może zostać przesłany na adres poczty obsługiwanej przez Google Gmail lub w odpowiedzi na Twoją wiadomość do Twojego operatora poczty e-mail.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane z ciasteczek są przechowywane jako zanonimizowane zagregowane dane przez okres wykorzystania do celów statystyczno-marketingowych aplikacji globalnych Google przez okres zgodny z przepisami prawa. Adres IP wraz z treścią korespondencji przechowywane są przez okres, w którym mogą powstać ewentualne roszczenia stron.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.